Чемпіонат Республіки Молдова з SUP 2023

07/08/2023
0

Місто Кишинів нещодавно стало місцем важливої ​​спортивної події – Чемпіонату Республіки Молдова з SUP (веслування на дошці стоячи) 2023 року. Ці змагання привернули увагу любителів та професіоналів цього захоплюючого виду спорту, і наша школа веслування представила своїх учасників на цій арені.

Четверо веслярів із нашого клубу взяли виклик у змаганнях та продемонстрували високий рівень підготовки. Усі четверо спортсменів успішно пройшли півфінал та гідно потрапили у фінал у категорії 200 метрів юнака до 12 років.

Це був неймовірний успіх для нашої команди!

З особливим хвилюванням ми стежили за виступами наших веслярів:

  • Soroka Danylo, який народився 11 червня 2013 року, показав неймовірні навички та завоював заслужене 2-е місце, здобувши срібну медаль!
  • Dedyukh Mykhailo (31.08.2012) продемонстрував видатну продуктивність та посів 4-е місце.
  • Vasylkovskyi Andrii (06.09.2012) не відстав і зайняв гідне 6-е місце.
  • Dedyukh Yelysey (06.05.2014) також показав свої сильні сторони та заслужив 7-е місце.

Емоції наших веслярів були невимовними – неймовірне хвилювання, гордість за свої досягнення та величезна радість від участі у таких значних змаганнях.

Як у будь-якому змаганні, на Чемпіонаті сталися й невеликі казуси. Зокрема, була невелика плутанина з часом виступу для Васільковскій Andrii та Dedyukh Yelysey, але ми з повагою ухвалили рішення суддів і не стали оскаржувати рішення, оскільки місця у них не були призовими.

Якщо ви хочете подивитися наших веслярів у дії, ми запрошуємо вас переглянути телерепортаж на молдавском TV канале PRO TV.

Фінальний заїзд наших райдерів 

Фініш Дедюх Евгений, Фінал 1000 м

Фотозвіт с мероприятия  зафіксував найяскравіші моменти та емоції наших спортсменів, уособлюючи їхній справжній дух боротьби та прагнення до перемог.

Ми пишаємось нашими веслярами та дякуємо всім, хто підтримував нас на цьому шляху. Перемога наших спортсменів на Чемпіонаті Республіки Молдова з SUP 2023 року – це лише початок, і ми впевнені, що перед нами ще багато досягнень та яскравих моментів!


#supfocus#focussuphawai#сапборд_фокус#supbucktheeth#сапборд_бактисс


_#5p5_1150_#5p5_ _#5p5_1151_#5p5_ _#5p5_1152_#5p5_

Отзывов0

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!