"Юність та Драйв: Первенство Одеської області з байдарок і каное у місті Южне!»

04/10/2023
0

Южне, Одеська область - У самому серці Одеської області, у місті Южне, відбулось захоплююче та незабутнє Первенство області з байдарок і каное. Молоді спортсмени віком від 10 до 14 років та молодше завоювали серця глядачів своєю відданістю та драйвом на воді.


Тренера та організатори цього заходу не зволікали часом і силами, вкладеними в створення олімпійського резерву України. Молоді спортсмени показали неймовірну витривалість та майстерність на воді, а їхня душа палає яскравим бажанням досягти вершин в спорті.


Одеса завоювала низку нагород на цих змаганнях, де вирішувалася доля перспективних гребців:
Каганец Алексей (2012 рік народження), каное, дистанція: 200 метрів - 1 місце;

Трюхан Алена (2012 рік народження), байдарка, дистанція: 1000 метрів - 2 місце.

Змагання стали справжнім святом спорту та дружби, де молодь змагалася за перемогу, але також навчалася співпрацювати та підтримувати одне одного.


А ще важливо зазначити, що місто Южний є рідною землею дворазового олімпійського чемпіона Юрія Чебана. Юрій відвідав цей чудовий захід, вручив переможцям медалі та взяв участь в церемонії закриття турніру. Він став живим прикладом того, чого можна досягти завдяки наполегливості та праці.


В країні триває війна, і є багато горя та сльоз. Але наші юні герої не втрачають надії та віру у майбутнє. Вони тренуються, посміхаються та рухаються вперед. Ми вдячні українським тренерам за їхню неймовірну роботу, організаторам та адміністрації міста за створення таких можливостей!

Вічна слава офіцерам та солдатам Збройних Сил України, які захищають нашу країну. Нехай спорт завжди об'єднує нас і дарує нам віру у краще майбутнє!


#спорт #юність #мотивація #ПервенствоОдеськоїОбласті #гребля #Одеса #ОлімпійськийРезерв #Южне #ЮрійЧебан
_#5s5_ https://youtu.be/1sojvzgnNJU _#5s5_ _#5p5_51_#5p5_ _#5p5_50_#5p5_ _#5p5_52_#5p5_

Отзывов0

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!