Школа веслування в Яссах

Шановні любителі активного способу життя та батьки дітей, добрий день!

Репортаж про нас на румунській TVR Iasi

Репортаж про змагання "Чемпіонату Республіки Молдова з SUP 2023"

Хочу поділитися з вами ідеєю організації спортивної школи та вступити до клубу Rowing for children and adults, де ми зможемо проводити тренувальні заходи для дітей та дорослих.

Навіщо нам це потрібно? У Румунії ми чужі люди, і не знаючи скільки часу проведемо тут, діти ростуть, час біжить. Незважаючи на велику підтримку з боку громадян Румунії та урядів країн Європейського союзу, нам все одно не вистачає спортивних заходів та тренувань. Я хочу запропонувати цей захід не просто як розвагу, а як необхідність для дітей, щоб вони звільнилися від залежності від гаджетів, а також для дорослих, щоб підтримувати своє здоров'я та фізичну форму. Сьогодні це особливо актуально! Крім того, захід є відмінним введенням у спорт веслування.Сам я спортсмен ветеран, маю вищу педагогічну освіту та досвід роботи з дорослими та дітьми. Це дозволяє мені добре розуміти методологію та методи навчально-тренувальних занять.

Що буде входити до наших занять? Сапборд, бадмінтон, плавання, загальнофізична підготовка та різні ігри. На даний момент я не ставлю перед собою обмежень, і мої фантазії ведуть мене до створення не тільки фізично здорових дітей, а й організації змагань та поїздок для тренувань до різних мальовничих місць. У перспективі я мрію відкрити повноцінний спортивний клуб, присвячений веслуванню.

Радий вітати всіх бажаючих приєднатися до нашої спортивної школи Rowing for children and adults, щоб разом відкрити нові горизонти активного способу життя та спортивних досягнень!

Давайте зробимо це разом!

В даний час тренування проходять у місті Ясси на озері Aroneanu.

 https://maps.app.goo.gl/vwDFf8gCpG4Kn9UG8?g_st=iv  за наступним графіком:Розклад тренувань:

  • вівторок, п'ятниця з 9:00 - 12:00 або 14:30 - 17:00
  • субота, неділя 10-13:00


Група у телеграм "Водні хвилі": https://t.me/+vsA8JeffHwo1YTQy 

Тік ток: https://www.tiktok.com/@user1146942811676?_t=8eAVIcaITBC&_r=1 

Інстаграм: https://instagram.com/childrens_sports__iasi?igshid=MmIzYWVlNDQ5Yg== 


Чекаємо Вас!

З повагою,

Євген Д.

Фото галерея