Тридцять дев'яті Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное: свято спорту в Ковелі

06/10/2023
0

У городі Ковель, де кожен обріз річки, неначе створений для веслування, пройшли XXXІХ Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное. Ця подія, традиційно приурочена до Дня машинобудівника, стала насправді мажорною цього року.


Рекордна кількість учасників, більше 400 спортсменів, зібралася в цьому неперевершеному заході. В Ковель прибули 422 герої з 14 областей України, що складають 26 команд. Вперше за 39 років до змагань приєдналися веслувальники з Донецької, Кіровоградської та Херсонської областей. Особливо тепло були вітані спортсмени з Бахмута та Маріуполя, які нині тренуються у Полтаві


Спортивне свято розпочалося з урочистого відкриття, де серед запрошених гостей були Ковельський міський голова Ігор Чайка, директор Волинської обласної Школи водних видів спорту Андрій Авраменко, президент Волинської федерації веслування на байдарках і каное Андрій Шевчук, віце-президент Федерації каное України Андрій Маслюк.


Федерація каное України висловлює вдячність керівництву міста Ковеля за активну підтримку та сприяння розвитку веслування на байдарках і каное. Це свято спорту є дійсною гордістю Ковеля та всієї України.


Хештеги: #ВсеукраїнськіЗмагання, #Гребля, #Ковель, #ІгорЧайка, #АндрійАвраменко, #АндрійШевчук, #АндрійМаслюк


_#5s5_ https://youtu.be/1sojvzgnNJU _#5s5_ _#5p5_51_#5p5_ _#5p5_50_#5p5_ _#5p5_52_#5p5_

Отзывов0

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!