Звіт про V - й Новорічний турнір зі спортивної аеробіки - 2020 на р. Тараща.
28/07/2023
25 грудня в Таращанської дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся V - і Новорічний турнір зі спортивної аеробіки, участь в якому взяли вихованці відділення (тренер-викладач Осипенко Тамара Володимирівна Tamara Makarenko).
За результатами, якого всі чемпіони і призери турніру були нагороджені медалями, дипломами та солодкими подарунками від організаторів турніру (Таращанський міськрада), а також юним спортсменам і спортсменкам були присвоєні спортивні розряди.
2 група Корнієнко Стефанія 1 місце Харченко Поліна 1 місце Трофименко Евеліна 2 місце 2008-2009р.н. Худченко Вікторія 1 місце Фещенко Діана 2 місце Колісниченко Дмитро 2 місце Лещенко Ілона 3 місце Ткаченко Вікторія 3 місце 2006р.н. Ткаченко Тетяна 1 місце Номінат Дарія 1 місце
![](http://devizz.com/wp-content/uploads/2021/01/134780816_4769114393159152_4184599568191772015_n-300x248.jpg)
![](http://devizz.com/wp-content/uploads/2021/01/133816735_4769114283159163_2892613842936399658_n-300x228.jpg)
Призери турніру:
2013-2014р.н. 1 група Гаврилюк Вероніка 1 місце Кизима Валерія 1 місце Сальник Яна 2 місце Кудрик Злата 2 місце Харченко Ліза 3 місце Федоренко Вікторія 3 місце![](http://devizz.com/wp-content/uploads/2021/01/134111192_4769114176492507_5079427208113477419_n-300x199.jpg)
2 група Корнієнко Стефанія 1 місце Харченко Поліна 1 місце Трофименко Евеліна 2 місце 2008-2009р.н. Худченко Вікторія 1 місце Фещенко Діана 2 місце Колісниченко Дмитро 2 місце Лещенко Ілона 3 місце Ткаченко Вікторія 3 місце 2006р.н. Ткаченко Тетяна 1 місце Номінат Дарія 1 місце
![](http://devizz.com/wp-content/uploads/2021/01/134780816_4769114393159152_4184599568191772015_n-300x248.jpg)
Отзывов0