Наше виробництво

Виготовлення піктограм починається з ескізу майбутнього виробу. Ви можете надати готовий макет або замовити його розробку дизайнерам нашої компанії, які чудово розуміються на значенні кольорів та окремих символів. Вони знають про геральдику практично всі!


Після затвердження макета фахівці виберуть один із найпоширеніших методів виготовлення значків.

Хімічний травлення. Мінімальний наклад від 50 шт. Найчастіше використовується при виробництві значків з логотипом, слоганом або зображенням. Контури малюнка витравлюють кислотою, потім покривають поверхню кольоровими емалями і закріплюють епоксидною смолою, щоб не виникали подряпини.

Лиття. Цей метод дозволяє виготовити тираж від 10 шт., а також дозволяє робити значки зі складним контуром і отворами всередині, прикрашати їх камінням. При виготовленні таких значків використовуються спеціальні заготівлі для лиття, на створення яких потрібно кілька днів. Даним методом роблять значки не тільки із звичайного металу, але й із золота та срібла.

Штампування. Її рекомендується використовувати для тиражу від 200 і навіть 1000 шт. Метод дозволяє зробити максимально точний макет майбутнього виробу, оскільки його дзеркальне зображення видавлюють на загартованому металі. Готовий предмет покривають кольоровими емалями або гальванічним способом фарбують під золото чи срібло.

Існують ще значки-кліпси, а також західні значки. Останні виготовляються найшвидше, але мають обмеження за формою (круглі та майже плоскі заготовки).

Способи кріплення виробів можуть бути різними.

Сьогодні клієнти все частіше зупиняють вибір на затиску-метелику, гвинті та шпильках.

Виготовлення якісних значків.

Замовте свій значок, нагороду чи кубок у компанії «DEVIZZ»

Виготовляємо значки трьома методами: травлення, штампування, лиття.

Фото галерея