Значок спортивний - 3-й розряд, юнацький

Новинка
Артикул: Badges 6
Виробник: Украина
0
В наявності
104.00грн.
Found it cheaper?

Значок спортивний - III-й розряд, юнацький. Що про нього потрібно знати Інтернет - магазин "DEVIZZ" займається виробництвом і реалізацією спортивних значків.

У нас ви можете купити значок спортивний - III-й розряд, юнацький Цей значок виготовляється відповідно до норм спортивної класифікації України, і дається спортсмену за професійні досягнення. Він виготовляється з латуні з використанням технології хімічного травлення і покривається нікелем. Його дизайн прикрашає українська символіка: національні прапор і герб. I юнацький розряд - це перша нагорода спортсмена, який після фізичних тренувань у юному віці починає здобувати перемоги та проявляє спортивний характер.

Він посідає певні місця під час виступу на офіційних змаганнях, здобуває потрібну кількість перемог, заданих нормативами та досягає визначеного мінімального віку. Саме ці досягнення відзначаються отриманням III юн. спортивного розряду. Значок дається тим, хто впевнено став на підкорення спортивних вершин.

Поступово, виконуючи різні нормативи, юні спортсмени отримуватимуть дедалі вищі звання. "DEVIZZ" виготовляє значки, якими можна нагороджувати спортсменів у будь-якому виді спорту, які здобули III юнацький розряд. Значок буде не тільки символом розвитку спортивної кар'єри, а й дасть поштовх до підкорення нових вершин. Якщо ви вирішили придбати таку нагороду, вам достатньо звернутися до наших менеджерів і замовити значок 1-й юнацький розряд. Доставка по Україні. Ми гарантуємо високу якість і доступні ціни.

Телефонуйте +38 050 810 2258

Значки
Материал Латунь
Размер 20*25 мм
Технология Хімічне травлення
Покрытие Нікель
Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!